Farbám Neujdeš 2016 bolo zahájené

28. mája 2016

Košice odštartovali Farbám Neujdeš 2016

(KOŠICE, 28.5.2016) - Prvý najfarebnejší deň zo série behov “Farbám Neujdeš” je úspešne za nami. Farebný ošiaľ na východe Slovenska si zopakoval svoj úspech z minulého roka a privítal takmer 3.000 ľudí, ktorí vytvorili na štarte skvelú atmosféru.

Prvý zo série farebných behov Farbám Neujdeš tento rok opäť odštartoval v Košiciach. Tie sa farebného šialenstva doslova nemohli dočkať. A potvrdili to tým, že sme ich na štarte na Hlavnej ulici v Košiciach videli niečo takmer 3.000 bežiacich. Behu sa zúčastnili tiež známe tváre a to víťaz televíznej show Tvoja tvár znie povedome Lukáš Adamec, slovenský reprezentant v hokeji Tomáš Marcinko a známy youtuber Expl0ited.

Päťkilometrová trať priniesla 4 farebné zóny a jednu špeciálnu. Minulý rok to bola penová zóna, tentokrát si organizátori pre účastníkov pripravili trblietkovú zónu. No a o zábavu bolo postarané aj po dobehnutí do cieľa. Doprovodný program vyvrcholil koncertom Mafia Corner a zlosovaním všetkých účastníkov o vecné ceny od partnerov akcie.

“Tento ročník “Farbám Neujdeš” sme chceli posunúť zase o niečo ďalej a vďaka všetkým zúčastneným bežcom sa nám to podarilo. Košice nás veľkou účasťou potešili a už teraz sa tešíme na ďalšiu zastávku v Banskej Bystrici a Bratislave. Dnes sa potvrdilo, že na Slovensku je neustále hlad po takýchto bežeckých akciách, ktoré nie sú primárne zamerané na výkon, ale zameriavajú sa skôr na zážitky účastníkov, povedala Lenka Šoltésová z organizačnej agentúry DNA agency.

Najfarebnejší deň svojho života dostali možnosť zažiť taktiež deti z detského domovu sociálnych služieb DOMKO.

Viac informácií k behu samotnému je dostupných na www.farbamneujdes.sk.

 

Farbám Neujdeš - Košice 2016 Farbám Neujdeš - Košice 2016 Farbám Neujdeš - Košice 2016 Farbám Neujdeš - Košice 2016 Farbám Neujdeš - Košice 2016