Predstavujeme Vám program Nestlé pre zdravie detí, ktorý učí deti vyváženému stravovaniu!

1. júna 2017

Dostať ovocie či zeleninu do detských úst je pre rodičov častokrát peklo na zemi. Detské hlávky vedia, že papať ryžu, mäsko a uhorkový šalát od mamičky je lepšie, ako hranolčeky a vyprážaný syr z rýchleho občerstvenia. Ale vedia posúdiť ich skutočnú hodnotu pre správne fungovanie ľudského organizmu, alebo jedia paradajku iba preto, lebo „mama povedala, že to je zdravé“ ?

Nestlé Slovensko v spolupráci s odborným garantom Úradu verejného zdravotníctva SR pomáha deťom pochopiť prínos vhodnej stravy a stravovacích návykov pre ľudské telo. Unikátny projekt Viem, čo zjem, patriaci do celosvetového programu Nestlé Healthy Kids – Nestlé pre zdravie detí, pomáha deťom zábavnou formou osvojiť si zásady správnej a vyváženej stravy, zorientovať sa v zložení potravín a v správnom spôsobe ich konzumácie či skladovania. 

Projekt sa realizuje prevažne na školách formou zábavných prednášok a hier. Prítomnosť stánku Nestlé Plus pre Vás a Nestlé pre zdravie detí na závodoch Farbám neujdeš ponúka preto jedinečnú príležitosť zoznámiť sa s týmto programom aj inde. Vaše deti sa môžu tešiť na kreatívne aktivity a hry, ktoré zároveň poučia a hravo vysvetlia. Možno nakoniec nie len vaše deti, ale aj vás. :-)

Tešíme sa na vás už 10.6.Banskej Bystrici. Zastavte sa!

 

Nestle pre zdravie deti Farbam neujdes